CANTEL Telefon - Lg Ericsson Malatya, Telesis Malatya, Alcatel Malatya
Çöşnük Mah. Buhara Cad. Kardelen Evleri 3. Site
Sancarbey Apt. Altı No:45/A Battalgazi / MALATYA
Tel: 0(422)322 08 14   Faks: 0(422)321 30 11
KURUMSAL
KURUMSAL

CANTEL Ltd.Şti. ® 2000 yılında MALATYA Bölgesi’nde İletişim sektöründe tüm alanları kapsayan anahtar teslimi çözümler üretmek, Telefon santralleri ve yan donanımları alanının da hizmet vermektedir ayrıca IP telefon santralleri ve VOIP sistemleri konusunda ülkemizin önde gelen firmalarından TELESİS ve ALCATEL’in bayiliklerini almıştır bu sayede müşterilerine geniş çözüm seçenekleri sunmaktadır.

Firmaların iş sürekliliğini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için alt yapı politikalarını oluşturan firmamız, bu alanda projelendirme, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. Bölgesel olarak birçok markanın bayiliğini yürüterek, çözüm ortaklarının yüksek kapasiteli teknolojilerini kullanan firmamız, hizmet götürdüğü müşterilerine donanım, yazılım çözümlerinin yanı sıra kurulum sonrası teknik destek hizmetleri de vererek, birçok anahtar teslimi projenin altına imza atmıştır.

Temel Hedefimiz Nedir
Teknoloji ortağınız olarak ihtiyaçlarınızı anlamak, uzmanlık alanlarınıza odaklanmanıza yardımcı olarak, işlerinizde daha verimli ve başarılı olabilmenizi sağlamaktır. Bunun için sizin adınıza tüm iletişim teknolojilerini yakından izliyor, sürekli eğitilen uzman bir ekiple, firmanız için özelleştirilmiş çözüm ve hizmetleri en faydalı şekilde, optimum fiyat/performans oranı ile kullanımınıza sunuyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

  • Tüm hizmetleri kendi öz kaynak ve personelimiz ile sağlamaktayız.
  • Kurumların ihtiyaçları doğrultusunda en doğru çözümü, tek bir markaya bağlı kalmaksızın, müşterilerimize sunmaktayız.
  • Tüm teknik ve satış ekibimizi, alanında uzman çalışanlardan oluşturmaktayız.
  • Teknik ekip bünyesinde bulunan eğitmenlerimizle, talep edilmesi durumunda, proje uygulamalarının teknik eğitimini verebilmekteyiz.
  • Geniş bir yelpazede verdiğimiz hizmetler sayesinde, kurumların iş süreçlerine tek bir noktadan çözüm üretebilmekteyiz.
  • Satış sonrası destek kapsamında, 7 gün 24 saat teknik destek garantisi vermekteyiz.  

 

Copyright © 2000 - 2018  CANTEL Telefon - Lg Ericsson Malatya, Telesis Malatya, Alcatel Malatya
| Tel: 0(422)321 30 11