CANTEL Telefon - Lg Ericsson Malatya, Telesis Malatya, Alcatel Malatya
Çöşnük Mah. Buhara Cad. Kardelen Evleri 3. Site
Sancarbey Apt. Altı No:45/A Battalgazi / MALATYA
Tel: 0(422)322 08 14   Faks: 0(422)321 30 11
HİZMETLER
ÇÖZÜMLER

Telefon santrali günümüzün vazgeçilmez iletişim araçlarıdır. Bugün hemen  hemen her işletme ister IP yapıda , ister analog yapıda telefon santrali kullanmaktadır. Ancak analog santraller ile sayısal ya da ip yapıda telefon santrallerinin arasında büyük farklılıklar vardır. Analog yapıdaki bir telefon santralleri ile sadece PTT hattından gelen çağrıları dahililere aktarabilirsiniz. IP yapıdatelefon santrallerinin üstün özellikleri sayesinde Birçok işletmelere değer katacak uygulamalar yapmak mümkündür.

Cep telefonunuz yada bilgisayarınız ile ofis dışında iken IP telefon santral sisteminize bağlanarak sanki masanızdaymış gibi kolayca hem şirket içi hem şirket dışı görüşmelerinizi yapabilirsiniz.  Bilgisayardan santralinizi yönetebilir arama kayıtları tutabilir, kontörlü ücretlendirme yapabilir gelen aramaların numaralarını görebilir, kredili abone ile her bir kullanıcıya farklı konuşmayı sonlandırma süresi verebilir, hat park edebilir, en ucuz maliyetli hatta yönlendirme gibi özellikleri barındırmaktadır.

IP telefon santrallerinin VoIP ( internet telefonu ) Voice Ocer IP uygulamaları ile ücretsiz görüşme  imkanları sunmaktadır. Sayısal ve IP telefon santral sistemlerinin özellikleri sadece bu kadarla sınırlı kalmıyor. Sesli mesaj, çok kullanıcılı konferans SMS alıp gönderme, kablosuz telefon çözümleri gibi daha pek çok özelliği taşımaktadır.

Resimler
Copyright © 2000 - 2018  CANTEL Telefon - Lg Ericsson Malatya, Telesis Malatya, Alcatel Malatya
| Tel: 0(422)321 30 11